cos
Reklama

Na bloga liczniki
28
Dec
23

Uwaga – jeśli ktokolwiek nie otrzymał „Ślimaczych” z pierwszego rzutu, proszę dać znać – niezależnie czy wysyłka do PL czy zagraniczna była. Już wszystkie dawno powinny dotrzeć. Jeśli nie dotarły to jakieś zło się musiało zadziać, mogłam przegapić jakąś osobę czy coś. Proszę o maile w tej sprawie.

 

 

Poza tym „opowieści” znowu są na allegro – tu. Zbieram zamówienia do 3go stycznia.

Jak kto się waha czy kupić, to tu jest całkiem zacna recenzja i nawet wywiad ze mną ;D!

Rysuję też „Ślimacze 2” – tematem przewodnim będą ogólnie związki, miłoście i takie tam, z typowym dla mnie patologicznym podejściem. I sobie wymyśliłam, że skoro w pierwszych ślimaczych było „pytanie do ślimaka” to w dwójce będzie parę stron buca. Jak kto ma wenę niech wyśle jakieś pytania w tym temacie i się mogłyby pojawić w tomiku 🙂

 • Pierwszy 😀 fajne , super mega pro ( jak zawsze xD )

 • heidi

  jak zawsze trafia w samo sedno. co za zołzy jakieś tak nie pozwalają się swoim facetom z ludźmi spotykać?
  h.

 • buba

  Nie lubię pantoflarzy, są tacy niemęscy. Bez asertywności i jakiejkolwiek wolnej woli. Jakby ich partnerki były Czarnymi Wdowami, czy coś… 😀
  (z resztą takich partnerek też nie lubię :))

 • heidi , w ogóle zabranianie wychodzić facetowi z kumplami to jest jak ubezwłasnowolnienie trochę i powinno być karalne xS , no chyba że jest jakiś puszczalski (ale też po co z takim żyć )

 • panic1

  Bucu, jesteś moim Idolem 🙂
  Acz jest różnica między pantoflem, a takim, który posiada kobietę wiecznie nienasyconą, siłą wydzierającą każdą wolną chwilę, by spędzić ją razem ze swoim facetem. To nieustanna walka hartująca siłę woli i stanowczość 🙂 ale i po czasie po prostu niezły ubaw…

  Po sylwestrze zamówię dla niej zeszyt chatki (oby się wciągnęła 🙂 )

 • Brilchan

  Genialne uwielbiam buca 😀

 • Pchełka

  “chyba ich pojebało jak to jest miłość” epic.

  “Kochany Bucu bez empatii,
  Zawsze wydawało mi się, że buce bez empatii to straszne buce są i w związku z tym się nie myją i są brudasami, żeby jeszcze skuteczniej opędzać się od ludzi. Ty natomiast często zmieniasz koszulki. Jaki masz w tym cel?
  Zaintrygowana Pchła”

 • Babil

  Ziaste epickie 😀

  “Bucu bez empatii,
  Zastanawia mnie od dłuższego czasu pewna rzecz. Mianowicie czy uważasz siebie za wzór do naśladowania dla wszystkich facetów? Czy tylko Tobie podobnych – buców?

  Ciekawy Wojciech “Babil” Babilec.”

 • “Zetknąłem się z tym problemem i już z nim nie rozmawiam”

  Ja zetknąłem się z podobnym problemem i już z NIĄ nie rozmawiam 😉

 • @Alienmaster jeśli nie rozmawia z problemem to z NIM 😉

 • sutek29

  zamówione… 😀 poprosze o autografik w egzemplarzu

 • Drapak

  Wywiad wypasiony 🙂

  Nie mogę się doczekać “Opowieści II” w celu zaspokojenia mojego głodu na ślimaczą twórczość 🙂

  A co do koszulek, to proponuję byś otworzyła mini sklep gdzie zafascynowani Buc-maniacy będą mogli zaopatrzyć się w stworzone przez Cię a wykreowane przez Buc’a kreacje :)Ew. machnij odcinek, w którym Buc wyjaśni że nie jest brudasem, a każdą koszulkę zakłada tylko raz, po czym daje Ci ją z siebie zedrzeć rytualnie, albo oddaje biednym (Zdaje się że Eddie Murphy tak właśnie czyni/ł [znaczy, oddawał biednym prawie nowe ciuchy, nie dawał z siebie rytualnie zdzierać 🙂 ])

 • ZaQ

  Opowieści zamówię, gdy biedny studencik zdobędzie trochę więcej kasy niż trzeba na fajki (i wtedy też pliz o autograf). No a odcinek świetny-błagam zrób taką koszulkę bo jest genialna!!!!!!!!!!!

 • Mrrr

  A jeśli chcę zamówić ‘ślimacze’ a konta na allegro nie posiadam?

 • Gall

  komentarz mi usuneli… a nie był niecenzuralny… oj ślimaku, ślimaku…

 • Wolę Porozmawiać z Kobietą Ślimak, Buca mam już dość na co dzień. W sumie czy kobieta może być Bucem? Wydaję mi się, że chyba może a nawet czasem musi..

 • Sasskhaya

  @Gall – nie usuwałam komentarza, w panelu władzy mam, że on tu jest i nie wiem czemu go nie ma O.O

 • Katsun

  Zaiste chciałabym mieć takiego brata.
  „Kochany Bucu bez empatii,
  Rodzice twierdzą, że oglądanie anime i czytanie mang źle wpływa na mnie, irytuje ich to, iż przeznaczam kasę na mangę i komiksy, zamiast oszczędzać. Zabraniają mi grać w Warcrafta i w Wiedźmina 2, “bo to niby źle wpłynie na wynik mojej matury, albo, że wcale jej nie zdam ”
  Jak im wytłumaczyć, że czytanie mang jest kluczowe w osiągnięciu dobrych wyników na prezentacji z polskiego. Pomóż mi.
  Zrozpaczona Otaku i maniaczka gier Katsun”

 • mafia

  Ja też miałam mieć z autografem pierwszą część, kupiłam 2 komiksy czekałam mega długo, dostałam przeprosiny i obietnice rekompensaty za oczekiwanie. W końcu dotarły bez autografów, jeden komiks miał być ważnym prezentem na Gwiazdkę, cóż bez autografu to już nie to samo. Na e-mail w którym wam o tym napisałam nikt mi nie odpowiedział. Jest mi przykro że tak wyglądała nasza transakcja.

 • ven

  Pytanie do buca (ale i do Lady Ślim):
  O co chodzi z tą wiewiórką (ew. z tym wiewiórkiem)?

 • Empatia

  W sumie chciałam tylko pozdrowić 😉 Czytam chatynę od pewnego czasu i jestem szczerze zachwycona. Noszę się właśnie z zamiarem zakupu tomiku i myślę że coś z tego będzie.
  Pozdrawiam serdecznie
  Empatia (bez Buca)

 • Sonik

  @Mafia – jakie gorzkie żale 😛 Takie cos to można pisać w komentarzu na allegro, ale żeby w komentarzu pod bucem?! BTW jak Ty byś miała tyle paczek do ogarnięcia, jako amatorka, to tez byś zrobiła niejeden błąd. Więcej wyrozumiałości, Chata to nie korporacja, w której pracuje 50 osób i każdy szybko i sprawnie odwala swoją robotę. Tyle w temacie.

  Co do komiksu to wychodzi na to, że mój Mąż też jest bucem :] I ma kolegów nie-buców, co go bardzo boli 😛 Może ten odcinek coś pomoże 😛

 • mafia

  @Sonik zajmij się swoimi sprawami, właśnie nie chciałam im dawać negatywa na allegro i już mam z nimi sprawę wyjaśnioną, myślałam że e-mail wylądował w spamie więc napisałam tutaj, myśl trochę “adwokacie ślimaków”.