Reklama
Newsletter

Archives
12
Dec
27

 

eq

Przepraszam za brak aktualizacji, kończyłam album. Nigdy nie udaje mi się skończyć albumu w jakimś normalnym terminie :l

wykanczanie

 

Kto zamówił iGranie na Crowdfundingu dostał dziś maila z tapetami i cyfrową wersją owego albumu (nie masz? obczaj spam). Jego drukowana wersja razem z gadżetami będzie wysyłana wraz z grą. Drukarnia dała nam termin na 4 luty dopiero :< Bardzo przepraszamy za opóźnienie i braki informacji na polakpotrafi, była naprawdę masa roboty z realizacją tego projektu i zespół łącznościowców/osoby odpowiedzialne za projekt będą to wszystko nadrabiać. igraniezgruzem@gmail.com < tu proszę kierować maile w sprawie gry, sprawami związanymi z wysyłką i logistyką zajmuje się teraz ekipa wydawcy.

Inne ogłoszenia parafilne:

1. Marcin poinformował mnie, że rozmawiał sobie z kolegami o swoich doświadczeniach kobieco – randkowych i wymyślił, że musi zrobić swojego własnego dating sima o randkowaniu, opartego o jego przeżycia i wiedzę o kobietach. Czytał mi trochę co  napisał do scenariusza i drżałam z żenady. Było fantastycznie. Dzisiejszy odcinek to mój wkład w projekt. Jeśli dokończy to pewnie będzie ze 20 minut gameplayu i pewnie udostępni za darmo.

2. Kartki z datami na 2015 są teraz też na alledrogo, dla ludzi co nie ogarniają zakupów na Gindie.

3. Mam jutro o 17.00 panel na Mokonie, gdzie będę opowiadać o moich mangopodobnych projektach. Przewiduję mieć moje stare albumy.

4. A następnie umrzeć, bo to był ciężki rok.

5. A tak poza tym jestem bardziej aktywna z wrzucaniem rzeczy na fp, na ogół jakieś krzywe pseudokoty wrzucam albo jednorożce.

– Ślimag