Reklama
Newsletter

Archives
29
Jul
36

Kompletuję zamówienie do drukarza, bo kilka zamówień mam, ale jest mało i przy małej ilości nie opłaca mi się przesyłka. Tak więc jakbyście coś domówili byłoby fajnie 😛 Zamieszczam różne zdjęcia i wizualizacje tego co można dostać.

moja krufka!

Marcin w swojej ulubionej koszulce (prana już 3 razy! cóż za niesamowitej jakości nadruk yo!) 🙂

wizualizacje co można dostać – może być KAŻDY nadruk do A4, dowolne kolory, moga być zdjęcia, napisy, obrazki, zdjęcia z napisami i obrazkami, szyszko do A4:

koszulka z komiksem! dowolnym

Cena jak zwykle 30zł za koszulkę + 6zł przesyłka (wcześniej było 5,1zł, ale z reguły kończyło się na 5,7 lub więcej, bo koszulki różnią się wagą).

Koszulki są stedman classic gramatura 155 – kochane i milusie lub

Fruit of the Loom – gramatura 185, są z początku nieco kwarde, szorstkie takie i drapliwe, ale się wyrabiają z czasem i są OK

Oba w tej samej cenie. Zamówienia jak zwykle na maila sasskhaya@gazeta.pl. Zanim zamówię czekam aż się uzbiera kilkanaście zamówień, drukarz to drukuje w jakiś tydzień – dwa (jest tzw sezon ;))

Z innych wieści – nakurwiam “Ślimacze opowieści” i tak się zastanawiam czy / ile tego wziąć na MFKiG gdyby się udało wydać do tego czasu. Ma ktoś jakiś pomysł jak sensownie oszacować nakład?

A odcinek na dziś – później 😀

Ilon