Reklama
Newsletter

Archives
14
Jun
41

Aktualizacja: ciocia Ilona miała rację – na poczcie krzyknęli 5,1zł za priorytet polecony, 4,10 za ekonomiczny.

 

(Tu jest orędzie do narodu w sprawie koszulek, jak to kogo nie obchodzi to niech se przewinie w dół i ma tam odcinka)

Ludzie kochane:

Znalazłam firmę co by mi zrobiła koszulki. Żeby to miało ręce i nogi musiałoby być zamówienie 100szt do nich. Pierwsza proponowana koszulka to ta, której pragnęliście, czyli “wszystko zostało już zjebane”.  Cena 30zł. Wysyłka pewnie z 5zł (jeszcze jutro zajrzę na pocztę i się upewnię). Jedyna opcja to przedpłata na konto lub paypal, bo to zamówienie w firmie koszulkowej zajmie duuuuzio kasiorki i nie stać mnie na zainwestowanie “w ciemno” z ryzykiem, że mi się kasa nie zwróci.

Koszulki Fruit of the Loom 100% cotton, opcje czarna koszulka z białym nadrukiem i biała z czarnym nadrukiem. Wszelkie możliwe rozmiary + opcja zamówienia koszulki damskiej. Oto projekt:

Jak widać – niesamowita koszulka do chodzenia po domu i szpanowania na domówkach, w żadnym razie nie do chodzenia po ulicy i gorszenia przechodniów. ;D

Niestety po moich traumatycznych doświadczeniach ze stawianiem sklepu internetowego jestem zmuszona zrobić opcję zamawiania koszulki mailem – sasskhaya@gazeta.pl . Jeśli kto jest zainteresowany to proszę w mailu napisać:

imię nazwisko

adres

rozmiar koszulki

kolor (czarny / biały)

damska czy męska

w tytule maila i przelewu proszę napisać imię, nazwisko, rozmiar i kolor (np. Jan Kowalski XL black – w tej kolejności), żebym się w tym mogła jakoś odnaleźć.

Żeby było jeszcze źlej i nieprzyjaźniej i niewygodniej – zbieram zamówienia i przedpłaty do niedzieli nocy 19.06 włącznie, w poniedziałek wysyłam zamówienie do firmy koszulkowej i ona mi te koszulki uczyni w 7 dni roboczych. Jak tylko uczyni, to ja zabieram od nich, ładuję w koperty i wysyłam. Ewentualnie możliwy byłby odbiór osobisty w Piasecznie lub na terenie Warszawy (Mokotów / Centrum / Sadyba). Wiem, że to jest barbarzyństwo takie coś, ale nie bardzo widzę inne wyjście.

Jeśli do niedzieli nie uzbiera się 100 zamówień ani nawet nie będzie blisko setki to oddaję pieniędze.

Jeśli koszulek sprzeda się duuuuużo to będę mogła zainwestować w jakąś drukarkę do tekstyliów czy co i już bym mogła se sama to produkować i mieć różne wzory etc.

Anyway – wysyłka kasy PayPal jest możliwa przez kliknięcie w “donate” gdzieś po lewej stronie strony, nr konta 34 2340 0009 0100 4010 0002 7601. Jak ktoś nie chce kupić koszulki, ale i tak ma nieodpartą potrzebę wysłać mi kaski, to ja powstrzymywać go/jej nie będę ;).

A oto i odcinek na dziś: