cos
Reklama

Na bloga liczniki
25
Nov
5

buuc

 • Irrepleaceable

  : OOOOO
  W imieniu młodszych czytelników bloga chciałbym powiedzieć, że jestem ZBULWERSOWANY, tą jakże okrutną przemocą którą okazujesz za pomocą niewinnych zwierzątek i Marcina.

  No i dalej nie wiem o co chodzi z tym wiewiórem :C

 • adwark

  Hm… skoro tu jest o bucu bez empatii zwanego także pod imieniem Marcinem który wspominał że Marcinowie są zajebiści bo ludzie świętują ich niepodległość to stwierdzam że Adamowie także są zajebiści. Gdyż właśnie nasze imieniny przypadają na rok przed Bożym Narodzeniem czyli de facto przed rocznicą narodzin Boga! Więc logicznym jest stwierdzenie że imieniny Adama są konieczne do Bożego Narodzenia!

  I by nie było – Chrześcijaństwo to jedyna słuszna religia. Lecz jestem za leniwy by stać pod krzyżem, iść na msze, dawać ofiary jak już pójdę czy nawracać w internecie. I kościół ma trochę błędów w doktrynie, wielu księży jest nawiedzonych, ale to już nie miejsce, ani czas na dyskusje religijne.

  I komentarz na obecny odcinek – Warto jeszcze szukać innych mających empatię i do nich odsyłać ludzi. Proste i skuteczne!

 • Larła

  dylematem może stać się tu kwestia, czy to aby na pewno jest wiewiórka? w sumie niedaleko jej do ślimaka… morał z tego taki, że każda wiewiórka ma w sobie coś ze ślimaka? miłe by było sprostowanie 😀

 • Kis

  MAAARCIN! Noooooes! ;<

 • N.

  Ślimowiór może. Ew. Wiórślim. Aczkolwiek to drugie brzmi jak nazwa suplementu diety. :<