Reklama
Newsletter

Archives
25
Nov
131

Ok więc tak:

Nie było bucowego odcinka, jutro planuję zrobić 2. Dlaczego tak? Dlatego, bo nie pyskuj 😛

Poza tym sondy

http://af69e9.mojasonda.pl

A jeśli chodzi o ewentualny komiks w przyszłości, to mamy plan z Marcinem zrobić komiks o jego przygodach jak był portierem w luksusowych (khe khe) hotelach. Same prawdziwe historie, dużo Marcina, dużo mroku, dużo skurwysyństwa 🙂 Hotel generalnie od kuchni 😉 (Powiem Wam, że jakkolwiek cenię sobie komiks Hell Hotel to nijak nie oddaje on prawdziwej mroczności prawdziwej prawdy jak to wygląda :P)

http://6e3089.mojasonda.pl

Co do opowieści – jak ktoś do jutra nie dostanie to niech proszę napisze maila, bo po raz pierwszy robiliśmy taką masę przesyłek i coś mogło pójść nie tak – staraliśmy się jak mogliśmy, ale po którymś dniu nakurwiania po 12 godzin mózgi już siadły. W ogóle to ja przewidziałam, że jakiś fakap będzie i dlatego “Ślimacze” mają bonusową stronę i kurde no.  Aha i proszę wszystkie osoby co zapłaciły przelewem na poczcie i jeszcze nie dostały “Opowieści” o kontakt na mail ( sasskhaya@gazeta.pl ) – praktycznie wszystkim Wam ucięło kody pocztowe w tych przelewach. I jak ja mam tak bez kodu wysłać? no nie da się. Także proszę o kontakt.

BTW, nie planowałam dodruku ale tak mnie ludzie molestują mailami, że jak się ich ze setka uzbiera to się chyba ugnę >.> Więc jak ktoś chce dostać opowieści to też niech komcia napisze albo cyknie maila z tematem KCE OPOWIEŚCI.

Dziękuję za uwagę

ślimak (chory)