cos
Reklama

Na bloga liczniki
18
Feb
4

FREE

 • Sfrustrowany_Buc_Forever_Alone

  Jako że droga ślimaczko 😉 nie założyłaś tego portalu randkowego dla otaku geekow/czek gamerów/rek, besczelnie przywłaszczę sobie twój komentaż jako że prawdopodobnie kręci się tu mnóstwo gamerek…

  Cześć! Nazywam się Bartek, mieszkam na mazurach i mam 19 lat. (i to by było na tyle z prywatnych informacji) jestem fanem gier komputerowych tych starych i tych nowych… szukam miłej Gamerki z poczuciem humoru z którą będę mógł popykać w LoL-a, MW3 na ps3 tudzież quake 3, no ewentualnie w wow-a… na dobry ład każdy multiplayer albo singiel się nadaje :P. Oprócz tego lubię anime(chodź te mało hipsterskie), muzyke, i próbuję produkować muzykę elektroniczną. Jestem stosunkowo miłym bucem, najprawdopodobniej trochę dziecinnym, oraz nieśmiałym człekiem.
  Generalnie szukam virtual-friend do pogrania w cuś i dzielenia wspólnych zainteresowań.

  Może i to głupie i naiwne ale moim zdaniem lepiej jest zrobić głupi krok niż stać w miejscu.

  Wiec gamerko nie peniaj się powiadam ci i wyślij mi mejla:urn0t4lone@ USUŃTO gmail.com

  Ślimaku Drogi proszę nie banuj… *.*

  A zapomniał bym śledzę twój blog od jakiegoś pół roku i mam tylko jedno do powiedzenia GOOD JYOOOB! 🙂

 • Też tak mam jako freelenacer 😉 Też uważam to za bardzo przydatne. Zrobiłem logo studia nagraniowego -> mam możliwość nagrań, prób, kiedy tylko się umówię. Zrobiłem plakat na imprezę -> Idę na imprezę za darmo. Wykonałem skład graficzny albumu fotograficznego -> Dostałem album fotograficzny.
  Warto jednak zaznaczyć minusy 😀
  – Jak nic Ci nie zlecą -> przeistaczasz się w istotę biedną
  – Klient jest chwiejny. Jak mu się nie spodoba to zawsze może powiedzieć “Ojej, słabe, idę do prawdziwego grafika w studiu” – a wtedy następuje wcześniej wspomniana transformacja. Podczas gdy jak pracujesz na etacie to dostaniesz robotę i kasę zawsze.
  – freelancerzy to lenie patentowane. Nie ma nawyku wstawania o 8:00 i konczenia roboty o 16:00. W ten sposób najczęściej pracę wykonuje się w ostatnią chwilę, np. jak termin jest do piątku do 12:00 to freelancer najwcześniej zacznie w czwartek późnym wieczorem.

 • Kruczek

  czy mi się zdaje czy kubas pod brodą Ilon lewituje? 😀

 • Xpop

  Sfrustrowany_Buc_Forever_Alone:
  Daj znać jaki był odzew :3