Reklama
Newsletter

Archives
18
Mar
23

 

planszoofka

Przez to chcę powiedzieć Wam, że na Pyrkonie będę testować planszówkę z nową koncepcją braku balansu. Jeszcze nie wiem kiedy dokładnie. Pewnie zostawię info na swoim stoisku. Stoisko (nr 109) będzie obok Komikslandii (nr 108):

hala 7

Będę mieć trochę kubków i komiksów.

Co do mojego programu:

Panel o rysowaniu i wydawaniu komiksów w piątek o 16.00, po tym dyżur autografowy,

Barwy biedy czyli panel o moim drugim biedakomiksie rysowanym przez Kiciputka. Będzie to panel prowadzony wspólnie z Kiciputkiem i ja tam będę opowiadać o pisaniu scenariusza, a Kiciputek o rysowaniu. Poopowiadamy też o Barwach na papierze, które jeszcze nie istnieją, ale są w planach. Ten panel będzie w sobotę o 16.00 i po nim mamy wspólny dyżur autografowy.

poza tym – czy pamiętacie RPG kotełki? Parę osób pisało, że chciałoby karciankę z tego. Nie mam na takie rzeczy czasu ani skilla, więc projektem zajął się mój znajomy (Darken, jakby kto był ciekawy). Być może na Pyrkon będzie mieć już wczesny prototyp. Świetnie się w każdym razie robi do tej gry monster design. (Gra będzie o wyprawie kotków do wodnego świata)

niepytaj(LOL RYBA Z SUTAMI BESSĘSU LOL)

 

Poza tym ujrzałam dziś na blogu Spella piekne koncepty fantasy kuchnioludków. Proszę obczaić i zostawić mu komentarz, że chcecie więcej fantasy kuchnioludków, bo są cudowne.

 

No to do zobaczenia na Pyrkonie 🙂

– Ślimag